Дзен Майстер Ву Бонг (1950-2013)

WuBong1

Ву Бонг Соен Са Ним — був Ведучим Учителем для великого числа дзен Центрів в Європі та Старшим Вчителем в Європейській Школі Дзен Кван Ум.

До того як в 1972 році він зустрівся з Дзен Майстром Сунг Саном і став його першим учнем в Америці, Ву Бонг Сон Са Ним практикував з Судзукі-роси в Дзен Центрі Сан-Франциско і рік практики присвятив занять з Тартангом Тулку Рінпоче в медитационном центрі тибетської школи Ньингма в Берклі (Каліфорнія). У 1978 році він допомагає Дзен Майстра Сунг Сану у створенні Польського Дзен Центру Школи «Кван Ум». У 1984 він отримує «інку» і починає давати Вчення в США і Європі. У 1993 Ву Бонг Сон Са Ним отримує передачу Дхарми.

Дзен Майстер Ву Бонг має університетський диплом з математики та працював в декількох фірмах в якості інженера і менеджера. Він має четвертий дан в корейському стилі фехтування Шим Гум До і навчав цього мистецтва. Дзен Майстер Ву Бонг одружений, у нього двоє дітей. Ву Бонг Сон Са Ним є провідним вчителем у багатьох дзен-центрах Європи, США і головним учителем у Європейській Школі Дзен «Кван Ум».

Дзен Майстер Ву Бонг неодноразово відвідував Санкт-Петербург і проводив триденні ретріти в дацанах «Гунзечойней», в дзен-центрі на Левашовському проспекті, в Павловську. Дзен Майстер Ву Бонг є провідним вчителем дзен-центру в Санкт-Петербурзі. У 2008, 2009 і 2010 роках він відвідав м Донецьк і провів там триденний ретрит. У 2010 році відвідав Київ, де провів відкриту лекцію і мініретріт.

Comments are closed