Новини

Дорогие друзья!

Мы очень обрадовались, когда узнали, что Его Святейшество Далай-Лама проведет цикл учений в столице Латвии, Риге, 16–18 июня 2018 года.

16 и 17 июня Его Святейшество Далай-лама дарует учения по одному из величайших сочинений буддизма – Алмазной сутре (санскр. Ваджраччхедика, букв. «Рассекающая как ваджра»), а 18 июня проведет благословение (дженанг) Маджушри, Будды Мудрости. Для объяснения вводных тем Его Святейшество Далай-Лама выбрал основополагающе сочинение Чже Цонкапы «Восхваление взаимозависимого происхождения» (тиб. тендрел тепа).

Члены наших общин, Пуль Тхо и Махапраджняпарамита, вдохновились идеей посетить данное уникальное мероприятие, встретиться с Его Святейшеством Далай-Ламой на благо Практики ради глубинного просветления всех живых существ.

После их приезда с мероприятия мы с радостью готовы провести для желающих Церемонию передачи состояния.

Общины Пуль Тхо и Махапраджняпарамита планируют представлять 4-5 членов общины, наставников Дхармы.

К сожалению, почти все члены общины – вынужденные переселенцы, пострадавшие от военных действий на востоке Украины. Нам пришлось оставить жилье, работу и прочие материальные наработки на оккупированной территории и выехать на мирную часть Украины.

Многие члены общин сейчас находятся в затруднительном финансовом положении, иногда трудно заплатить за жилье, купить качественные продукты, лекарства, что уж говорить о выделении средств на поездку в Ригу…

Мы собираем средства на это поездку внутри наших общин, но также будем очень рады любой финансовой поддержке!

Перевести деньги можно на карту ПриватБанка: 5168 7422 0804 3061.

Также можно перевести на счет общины Пуль Тхо (ссылка на документ со счетами для разных валют https://docs.google.com/…/1qeG84i9hL17WjQ8894AKsB5cxG…/edit… <https://docs.google.com/document/d/1qeG84i9hL17WjQ8894AKsB5cxG5gqtZP6J1bwI48c_Q/edit?usp=sharing>)

Если Вам удобен другой способ оплаты, то, пожалуйста, свяжитесь с нами.

Совместные действия помогают достижению ясного сострадательного ума, который постоянно, от момента к моменту, готов помогать всем живым существам.

Тот, кто совершает деяния на благо живых существ искренне и с чистым сердцем-сознанием, тот выходит за пределы колеса страданий (сансары) и укрепляет благосостояние в мире.

Намо Аволокитешвара!

 

Анотація тренінг-семінара 11 та 12.02.2017 з оздоровлення та розвитку людини на базі сучасних досягнень людства в даних питаннях за допомогою засобів школи Чань.

Шановні, запрошуємо на Дзен-тренінг з оздоровлення та розвитку людини на базі сучасних досягнень людства в даних питаннях за допомогою засобів школи Чань.

День перший субота 11.02.2017 з 11:00-16:00

Перший модуль (2,5 години): Первинна діагностика кожного учасника, засоби само діагностування (графічні так само, доступні навіть для підлітків). Вправи-ключі для активізації енергетичних котлів (центрів) методами цигун. Основи енергетичної взаємодії між партнерами (початкова тантра). Засоби очищення організму, його центрування. Коротка теоретичне підґрунтя та вправи цигун.

Другий модуль (2,5 години) – для тих, кого цікавлять суто буддійськими засобами роботи зі свідомістю: Техніка та технологія метода «Вибухового (проривного) просвітлення» — Коан (хваду). Практика Хваду у групі, парадоксальні діалоги. Метод Хваду ордена Чогьо. – практика хваду дозволяє розвити уміння швидкого реагування на проблеми, пошук креативних варіантів їх рішення, ЗНАЧНО підвищує внутрішню мудрість людини, вчить самостійно вирішувати невирішальні питання. Це є однією з вершин медитативних технік.

День другий, неділя 12.02.2017. з 11:00-16:00

Перший модуль (2,5 години): Сни та сновидіння, природа, наслідки, потрібність роботи з підсвідомістю через сон. Практики роботи від простих до більш складних (для тих, хто має певний духовний досвід та навички). Вправи цигун для очищення біополя та захисту у сні як себе, так й сім’ї, будинку. Правильні техніки трактування релігійних переживань у сні та трансових переживаннях. Техніки безпеки.

Другий модуль — для тих, хто лояльно ставиться до школи Чань буддизму: духовні практики повсякдення у сні, стадії переходу. Практика мікрозанурення в підсвідомість протягом дня, пошук відповідей. Маленькі формальні церемоніальні дії та настройки. Практика Хваду уві сні. Посвята заслуг.

Відповіді на питання, інтерактивні засоби ведення співбесіди, кожен отримає індивідуальні поради.

Тренер: народний цілитель України, майстер «Золоті руки», наставник Чань (дзен) в Україні, коуч – Г.І. Дюжок: досвід оздоровлення більше 25 років, інструктор цигун та йога-терапії, аюрведи, сучасних напрямків остеопатії та вісцеральной терапії, наставник та вчитель офіційно зареєстрованих громад дзен в Україні протягом 20 років, прямі парампари (лінії передачі вчення) шкіл Ньінгма, Дзогчен, передача Дхарми (Вчення) ордена Чогё (Південна Корея) та міжнародної школи Кванум.
Помічник тренера: народний цілитель України, інструктор цигун, унікальний та майже єдиний представник в Україні технік ФДМ (Германія) – А. М. Кульчицький: досвід більше 10 років, молодший вчитель Дхарми, досвід роботи у Германії.

Для кого ця подія: для усіх, хто бажає підвищити та активізувати свої розумові, психічні та фізичні здібності, незалежно від релігійно-культурного вподобання; хто бажає посилити інтенсивність свого розвитку як особистості, навчитися само корекції тіла, відчути навики роботи з тонкими енергіями тіла, подолати фобії, невпевненість, афекти; хто бажає навчитися роботі уві сні та зі сновидіннями, бажає покращити стан здоров`я.

Протипоказання: важкі психічні та інфекційні захворювання (загроза зараження інших), находження під впливом препаратів наркотичної дії.

Даються модулі, також можливо прийняти участь в одному модулі.

Вартість: 450 грн день тренінг-семінара, один модуль – 250 грн. Весь тренінг – 800 грн.

Знижка суттєва: студентам, інвалідам (скаліченим), ветеранам, багатодітним, малозабезпеченим, пенсіонерам. Будь-яка ситуація приймається до уваги та обговорюється особисто.

Контактний телефон: 050-6424835

Проходить подія за адресою: Київ, вул. Л. Толстого, 11

Нехай кармічні потоки складуться добре для кожного заради блага усіх живих істот!

Comments are closed