Анотація тренінг-семінару 11.02.2017 та 12.02.2017

Увага!

Нижче знаходиться анотація унікального семінару, який був проведений 11 і 12.02.2017. Якщо у вас не вийшло взяти участь в ньому особисто — ви можете відправити нам запит на отримання повного відеозапису двох днів семінару. Вартість повного запису — 800грн. Знання, практики, стан після проходження семінару — безцінні!


Анотація тренінг-семінара 11.02.2017 та 12.02.2017 з оздоровлення та розвитку людини на базі сучасних досягнень людства в даних питаннях за допомогою засобів школи Чань.

День перший субота 11.02.2017.
Перший модуль (2,5 години): Первинна діагностика кожного учасника, засоби самодіагностування (графічні так само, доступні навіть для підлітків). Вправи-ключі для активізації енергитичних котлів (центрів) методами цигун. Основи енергетичної взаємодії між партнерами (начальна тантра). Засоби очищення організму, його центрировання. Коротка теоретичне підгрунтя та вправи цигун.

Другий модуль (2,5 години) – для тих, кого цікавлять суто буддиські засоби роботи зі свідомістю: Техніка та технологія метода «Взривного (проривного) просвітлення» — Коан (хваду). Практика Хваду у группі, парадоксальні діалоги. Метод Хваду ордена Чогьо. – практика хваду дозволяє розвити навики швидкого реагування на проблеми, пошук креативних варіантів їх рішення, ЗНАЧНО підвищує внутрішню мудрість людини, вчить самостійно вирішувати невирішальні питання. Це є однією з вершин медитативних технік.

День другий неділя 12.02.2017.
Перший модуль (2,5 години): Сни та сновідіння, природа, наслідки, потрібность роботи з підсвідомістю через сон. Практики роботи від простих до більш складних (для тих, хто має певний духовний досвід та навички). Вправи цигун для очищення біополя та захисту у сні як себе, так й сім`ї, будинку. Правильні техніки трактування релігійних переживань у сні та трасових переживаннях. Техніки безпеки.

Другий модуль — для тих, хто лояльно ставиться до школи Чань буддизму: духовні практики повсякдення у сні, стадії переходу. Практика мікропогруження в підсвідомість протягом дня, пошук відповідей. Маленькі формальні церемоніальні дії та настройки. Практика Хваду ві сні. Посвята заслуг.

По-можливості будуть відповіді на питання, інтерактивні засоби ведення співбесіди, кожен отримає індівідуальні поради.

Тренер: народний цілитель України, майстер «Золоті руки», наставник Чань (дзен) в Україні, коуч – Г.І. Дюжок : досвід оздоровлення більше 25 років, інструктор цигун та йога-терапії, аюрведи, сучасних напрямків остеопатії та вісцеральной терапії, наставник та вчитель офіційно зареєстрованих громад дзен в Україні протягом 20 років, прямі парампари (лінії передачі вчення) шкіл Ньінгма, Дзогчен, передача Дхарми (Вчення) ордена Чогё (Південна Корея) та міжнародної школи Кванум.

Помічник тренера: народний цілитель України, інструктор цигун, унікальний та майже єдиний представник в Україні технік ФДМ (Германія) – А. М. Кульчицький: досвід більше 10 років, молодший вчитель Дхарми, досвід роботи у Германії.

Для кого ця подія: для усіх, хто бажає підвищити та активізувати свої розумові, психічні та фізичні здібності, незалежно від релігійно-культурного вподобання; хто бажає посилити інтенсивність свого розвитку як особистості, навчитися самокорекції тіла, відчути навики роботи з тонкими енергіями тіла, подолати фобії, невпевненність, афекти; хто бажає навчитися роботі уві сні та зі сновідіннями, бажає покращити стан здоров`я.

Даються модулі, також можливо прийняти участь в одному модулі.

Вартість: 450 грн день тренінг-семінара, один модуль – 250 грн. Весь тренінг – 800 грн.

!Увага! У вас є можливість подати запит на аудіо та відео-матеріали.

Проходить подія за адресою: Київ, Льва Толстого, 11, другий поверх з 11.00 до 16.00. Будуть перерви на чай та каву.

Протипоказання: важкі психічні та інфекційні захворювання (загроза зараження інших), находження під впливом препаратів наркотичної дії.

Даються модулі, тож можливо прийняти участь у одному модулі.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Leave a Reply